Welcome to the GameZone24.net Forums - Serious Sam.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: yoo taka sprawa

  1. #16
    Posuwam odkurzacz
    Join Date
    September 2008
    Location
    Jaworzno
    Posts
    7,239

    Downloads: 10  Uploads: 0

    Gdybyscie choc troche mysleli to robili byscie systematycznie backupy bazy danych. Jeden backup dziennie i naprawa tego co straciliscie trwa 5 minut. Nie pisz tego co deletowaliscie. Cale moje dzialanie mialo na celu uswiadomic immortalowi ze ma proste haslo. A to ze ktos wjebal mu sie na konto i pokasowal posty w C to juz nie moja wina. Tak troche z innej paki. Gz nie jest warte prawie nic. Macie troche pond 2k userow. Takie bazy chodza po 10zł

    btw. bedzie ten napis?
    Yesterday on gamezone was haxed my account by Wrubcio
    ~ I am a God ~

  2. #17

    Duki PM
    Mahjong Champion Shape Game Champion

    Join Date
    June 2003
    Location
    at Home
    Posts
    11,916

    Downloads: 102  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Wrubcio! View Post
    Gdybyscie choc troche mysleli to robili byscie systematycznie backupy bazy danych. Jeden backup dziennie i naprawa tego co straciliscie trwa 5 minut. Nie pisz tego co deletowaliscie. Cale moje dzialanie mialo na celu uswiadomic immortalowi ze ma proste haslo. A to ze ktos wjebal mu sie na konto i pokasowal posty w C to juz nie moja wina. Tak troche z innej paki. Gz nie jest warte prawie nic. Macie troche pond 2k userow. Takie bazy chodza po 10zł

    btw. bedzie ten napis?
    Backup jest robiony tylko ten czlowiek z hostu jest na urlopie dlatego daltego cieszko bylo cos zrobic. Ale jak chce to nie bede naprawiac sam albo jakis admin tylko zadzwonie do firmy zeby ona to zrobila, ta dezyzja stoi mnie do dyspozycji ,Firma wystawia mi rachunek , i o ten rachunek bedzie sadzone.
    Co do wartosci GZ24 to jak mnie jeszcze GZ24 nalerzalo to dostalem oferty miedzy 3500 i 5000 euro, jest jeszcze gdzies topic na GZ jak gosciu proponowal kupno, po nie niemiecku ale. Same nazwa Gamezone24.net jest aktratywna. to raczej z tymi 10zl bys nie przyszedl w porzadku. I nie rozumie co tu wartosc od GZ24 do czynienia z ta sprawa ma ?
    Last edited by Duke Nukem; 25.12.2010 at 15:06.

  3. #18
    Mocarny dyniotrzep
    Join Date
    September 2008
    Location
    Gostynin
    Posts
    25,231

    Downloads:Uploads: 0

    dajcie se już spokój lool było mineło jak się incydent powtórzy to zrób tak jak mówisz i tyle

    nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem teraz

    Mam w dupie czy ktoś mnie lubi czy nie lubi...
    Mam w dupie swoje myślę swoje mówię...

  4. #19

    Duki PM
    Mahjong Champion Shape Game Champion

    Join Date
    June 2003
    Location
    at Home
    Posts
    11,916

    Downloads: 102  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Havana View Post
    dajcie se już spokój lool było mineło jak się incydent powtórzy to zrób tak jak mówisz i tyle

    nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem teraz
    lol..gadamy tylko ze soba, mozemy jeszcze albo nie ? zaden nikogo nie traszuje, spokojna gadaka, na to jest forum zeby pogawedzic sobie... sprawa dla mnie jest juz wyjasniona... jak chesz to mozemy o czym innym pogadac ? Daj temat

  5. #20
    Mocarny dyniotrzep
    Join Date
    September 2008
    Location
    Gostynin
    Posts
    25,231

    Downloads:Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Duke Nukem View Post
    lol..gadamy tylko ze soba, mozemy jeszcze albo nie ? zaden nikogo nie traszuje, spokojna gadaka, na to jest forum zeby pogawedzic sobie... sprawa dla mnie jest juz wyjasniona... jak chesz to mozemy o czym innym pogadac ? Daj temat
    nie no nic ogolnie do rozmawiania nie mam tylko rozumialem tą rozmowę trochę pod innym kontekscie xD


    coś jakby na styl immortala

    płacz żal rozpacz mściwośc xD

    Mam w dupie czy ktoś mnie lubi czy nie lubi...
    Mam w dupie swoje myślę swoje mówię...

  6. #21

    Duki PM
    Mahjong Champion Shape Game Champion

    Join Date
    June 2003
    Location
    at Home
    Posts
    11,916

    Downloads: 102  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Havana View Post

    płacz żal rozpacz mściwośc xD
    w kturym tekscie u mnie widzisz "płacz żal rozpacz mściwośc" ??

    wyrazam sie raczej konkretnie i trzezwo

  7. #22
    Mocarny dyniotrzep
    Join Date
    September 2008
    Location
    Gostynin
    Posts
    25,231

    Downloads:Uploads: 0

    dobra nie wypowiadam się xD

    źle to wszystko odebrałem xd

    Mam w dupie czy ktoś mnie lubi czy nie lubi...
    Mam w dupie swoje myślę swoje mówię...

  8. #23
    Posuwam odkurzacz
    Join Date
    September 2008
    Location
    Jaworzno
    Posts
    7,239

    Downloads: 10  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Duke Nukem View Post
    Backup jest robiony tylko ten czlowiek z hostu jest na urlopie dlatego daltego cieszko bylo cos zrobic. Ale jak chce to nie bede naprawiac sam albo jakis admin tylko zadzwonie do firmy zeby ona to zrobila, ta dezyzja stoi mnie do dyspozycji ,Firma wystawia mi rachunek , i o ten rachunek bedzie sadzone.
    Co do wartosci GZ24 to jak mnie jeszcze GZ24 nalerzalo to dostalem oferty miedzy 3500 i 5000 euro, jest jeszcze gdzies topic na GZ jak gosciu proponowal kupno, po nie niemiecku ale. Same nazwa Gamezone24.net jest aktratywna. to raczej z tymi 10zl bys nie przyszedl w porzadku. I nie rozumie co tu wartosc od GZ24 do czynienia z ta sprawa ma ?
    Racja, nie pomyslałem o domenie
    Yesterday on gamezone was haxed my account by Wrubcio
    ~ I am a God ~

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •