Welcome to the GameZone24.net Forums - Serious Sam.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    Golden^_+Imperator
    Join Date
    March 2008
    Location
    Currently Iceland
    Posts
    4,084

    Downloads: 200  Uploads: 24

    I leave C clan, reason?

    Quote Originally Posted by HanG
    Quote Originally Posted by GraphX
    Quote Originally Posted by HanG
    Dobrze mieć brata w C no nie? Ogólnie mam szacun do Jay'a bo w przeszłości podobno pwnił z bardzo wysokim pingiem a mimo wszystko był uber pro. Ale to jak ty wszedłeś do c jest po prostu największym nieporozumieniem. X fighter który teraz gra jak sodig albo i gorzej wciąż tam tkwi chociaż podobno ludzi z takim skillem nie biorą. Ty nawet grasz słabiej od niego. Ja pierdole jesteś załosny. Ile błagałeś Jaya żeby ci załatwił joina?rok,dwa a może 5 lat?Jakoś dziwne że wrócił akurat wtedy jak ty chcesz dojść do c. Nawet to jak napisałes join thread już pokazuje ze byłes pewny tego ze dojdziesz do ich składu :d. Naprawdę zal mi takich ludzi jak ty którzy bez znajomości nie potrafią osiągnąć niczego ważniejszego. Choć wątpię czy ty byś nawet do jakiegokolwiek klanu doszedł bez lizania dupy. Możesz mi wierzyć że jak się pokażesz z tagiem c to zjadę cię jak ostatniego nooba którym jesteś . ooooops sorry zapomniałem ze takie lamki boja się i grają na aliasie bedąc w c. anyway na pewno w moim temacie ze screenami powiem wyraznie kim byl "ten" alias więc nie ukryjesz tego że dostales wpierdol 30/0.

    Po pierwsze nie blagalem haha, jakis pojebany nie jestem za jakeigo mnie uwazasz wybacz, moje dolaczenie do C nie bylo decyzja jednej osoby tylko wiekszosci czlonkow, nie wierzysz? twoja sprawa, mozesz popytac czlonkow C czy sie zgadzali na to zebym dolaczyl sie... Najpierw jay wrocil potem ja dolaczyc chcialem, to tez jest inna kwestia. Skad wiesz ze nie potrafie osiagnac niczego wazniejszego bez wysilku, tylko po znajomosciach? znasz mnie ze oceniasz? widziales na zywo? mozesz stwierdzic bez zapoznania czlowieka jakim na prawde jest? to wielki szacunek mam do ciebie, bo nie znam jeszcze nikogo takiego, i nie oceniam nikogo pod jakims subiektywnym kątem. jeden jakis incydent nie ocenia czlowieka w calosci, dopiero namolne wydarzenia/zachowanie moze przyczyniac sie do takich rozmyslen. I co z tego ze dostane? gram na aliasie bo trenuje moze, moze nie jestem taki dobry jak duzo osob, i co z tego? Musze byc najlepszy? Ja to wiem, i inni to wiedza ze nie jestem jakims mistrzem, czlonkowie campers zgodzili sie, gralem z nimi nie raz, wiedza jak gram, myslisz ze taki Jay mialby wplyw na decyzje calego C? Przekonywanie i namawianie to raczej nie wchodzi w rachube, bo po pierwsze co to zmieni? Campers chyba wiedzieli co robia skoro mnie wzieli... Jedna osoba nie zawazyla nad wszystkim, pomysl logicznie czasami. Chcieli mnie to dolaczylem. Jakbym był słaby to by mnie raczej nie wzieli hmm. Metaliman chcial mnie do swojego clanu z wlasnej woli, nigdy nie pytalem o to, tylko powiedzial ze jak chce to mnie bierze od razu...
    Ten twój żałosny tekst że może nie jesteś najlepszy ale twój skill rośnie cały czas był wystarczającym dowodem . Typowy argument. Jay powiedział że nie grasz źle i że będzie coraz lepiej i w ten sposób namówił c żeby dali ci szansę. Myślisz że nie wiem ile razy niektórzy w ten sposób dołączyli do jakiegoś klanu?Mimo tego nawet jeśli taka osoba nie robiła progressu to nie wywalali bo musieli by podać jakiś konkretny powód. . Tak więc masz już tam zaklepane miejsce. Ciekawe ile czasu zajęło by ci dołączenie do c gdybyś trenował sam jak każdy inny i czekał aż będziesz mieć prawdziwy, wystarczający skill do c?Zakładam że 3 lata co najmniej i to gry po kilka godzin dziennie. Dla ciebie łatwiej jednak było pójść prostą drogą. rekomendacja od Jay'a i po chwili zastanowienia ich "czemu nie przecież skoro tak szybko się rozwija jak mówi jay?". Normalne że jako brat wie najlepiej czy masz skilla i go rozwijasz w szybkim tempie czy nie. Pytanie ile w tym prawdy bo jak na razie to robie na tobie 30/0 z zamkniętymi oczami.Skoro biorą ludzi z takim skillem to połowa mojego klanu jest w takim razie w stanie dojść do c. uuuups. Niestety. Tylko najlepsi znajomi ludzi z c i rodzina mają takie przywileje. zal mi ze taki klan niszczy siebie i poziom skilla ktory utrzymywal na bardzo wysokim poziomie. Lepiej by sie prezentował chociażby Ace. Chociaz to zbyt drastyczny przykład bo jego skill a twoj to niebo i ziemia.W kazdym razie do zobaczenia na serwie. Tak jak ty teamowales z braciszkiem zeby mnie ganiac tak teraz ja sobie zapoluje na ciebie z całym klanem .Az mi sie rzygac chce jak widze jak takie miernoty dochodza do legendarnego i zdawaloby sie szanujacego sie klanu.
    Patrze że pojabeny jesteś, ale to nic nie dociera do ciebie to co mowie, ale skoro w swoim swiecie zyjesz nie musze cie przekonywac, bo twoja wyobraznie nie daje ci spokoju. Juz namowiles caly klan do tego zeby mnie jezdzic? jakos nie przypominam sobie zeby sie z jayem teamowal na ciebie, a udowodnij mi to tez ze zjechales mnie 30/0 nie wydoroslales ze swojego dziecinnego sposobu myslenia, gdzie u ciebie logika? to ze chcialem dolaczyc do C od razu zrobilo ze mnie pojebanego niedolege, pomysl jak to brzmi haha, idz, zyj w swoim idealnym swiecie wariacie


    Here is reason, i leave also serious sam, it's fucking overfulled with retarded people like HanG, waiting for ss revol.
    I spread with my girlfriend 2 days ago, now i'm hated, i'm not mentally ready for this shit bye I 'd you guys.




    *~>>Devils Ultimate d'Erektor<<~*

    People who lead a very successful business, usually tend to have extremely low freetime which results in depressions.
    The only thing that matters is personal happines and health, money can destroy both.
    ~Amco 2016

    It doesnt matter what you look like, or what stereotype you fulfill as long, as you're modest
    and respectful towards everyone, and feel comfortable about yourself.
    ~Amco 2020

    post your screens? played yesterday? of today? no screens available? No screens of january? december 2022? november 2022? no played matches in sam? hm sad. just stay a "legend" on gz these days. inactive since decades or activ as "Alias" with vpn lol. ~Vyebani User 2023


  2. #2
    VPN Elite

    Join Date
    January 2007
    Location
    Germany
    Posts
    6,388

    Downloads: 31  Uploads: 0

    Best thing u can do i really love to see awesome people getting replaced by retards, way to go


    hm sad. just stay a "legend" on gz these days. inactive since decades or activ as "Alias" with vpn lol.

  3. #3
    Member™
    Join Date
    February 2004
    Location
    LAS VEGAS
    Posts
    4,126

    Downloads: 39  Uploads: 0

    Guys... Too bad that you don't understand polish...

    Hang is so mental... Jesus...

  4. #4
    Hellraisers
    Join Date
    September 2011
    Location
    Moscow
    Posts
    892

    Downloads: 37  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by OM View Post
    Guys... Too bad that you don't understand polish...

    Hang is so mental... Jesus...
    translate well then

    - - - Updated - - -

    GooD LucK GraphX

  5. #5
    Member™
    Join Date
    February 2004
    Location
    LAS VEGAS
    Posts
    4,126

    Downloads: 39  Uploads: 0

    Btw Graphx. You shouldn't really care about Hang, the guy is mental...

    Don't do stupid things cos of him lol. No one cares about him and what he says. Just ignore him, that's all.

  6. #6
    Member™
    Join Date
    February 2004
    Location
    LAS VEGAS
    Posts
    4,126

    Downloads: 39  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Motörizer View Post
    translate well then

    - - - Updated - - -

    GooD LucK GraphX
    I'm at work until 21. Will do when I'll be at home. Maybe some other polish will translate.

  7. #7
    Campers Clan Chopper Challenge Champion Japanese Baseball Champion Snakeman Steve Champion
    Join Date
    February 2009
    Location
    Wroc?aw
    Posts
    8,053

    Downloads: 65  Uploads: 0

    Summoner

  8. #8
    sese member Snake Champion Asteroids Champion Starship Legend Champion Fishing the Sea Champion Disc Dash Champion Cell-Out Champion Railway Line Champion Penguin Pass Champion
    Join Date
    February 2007
    Location
    Rome
    Posts
    8,886

    Downloads: 16  Uploads: 0

    are u serious? so if i guy trash me coz i'm sgi,i leave sgi? bah

  9. #9
    Member™
    Join Date
    February 2004
    Location
    LAS VEGAS
    Posts
    4,126

    Downloads: 39  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Gods Hand View Post
    are u serious? so if i guy trash me coz i'm sgi,i leave sgi? bah
    Yeah rofl. Kinda childish...

  10. #10
    VPN Elite

    Join Date
    January 2007
    Location
    Germany
    Posts
    6,388

    Downloads: 31  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by OM View Post
    I'm at work until 21. Will do when I'll be at home. Maybe some other polish will translate.
    Quote Originally Posted by OM View Post
    Yeah rofl. Kinda childish...
    Lol. So u got enough time to translate, since u find time browsing gz anyway....


    hm sad. just stay a "legend" on gz these days. inactive since decades or activ as "Alias" with vpn lol.

  11. #11
    I ♥ you Nastya
    Join Date
    December 2012
    Location
    Russia
    Posts
    50

    Downloads: 38  Uploads: 0

    stupid hang ;D

    - - - Updated - - -

    gl anyway

  12. #12

    Duki PM
    Mahjong Champion Shape Game Champion

    Join Date
    June 2003
    Location
    at Home
    Posts
    11,917

    Downloads: 103  Uploads: 0

    bye bye +



    Quote Originally Posted by OM View Post
    Yeah rofl. Kinda childish...
    yup

  13. #13
    Elite Member
    Join Date
    August 2010
    Location
    Finland
    Posts
    3,152

    Downloads: 51  Uploads: 0

    Don't listen to Hang, his behavior has always been like this..


    All growth comes at a cost
    Going forward means sacrifice
    Enduring all paths crossed

  14. #14
    SGI Clan
    Join Date
    February 2007
    Location
    Italy
    Posts
    9,666

    Downloads: 37  Uploads: 0

    this thread is more retard than Hang himself

  15. #15
    Campers Clan
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,916

    Downloads: 15  Uploads: 0

    А ПО РУССКИ БЛЯТЬ
    More Famous As:


    Wicked Sick Guy
    Shock Therapy
    Alternative Rhythm
    Devils Hand
    Black Hat
    Divine Air
    Quad Damage
    Fuck Fear Drink Beer
    Arrive. Rise Hell. Leave.


 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. @ I leave Campers Clan
    By Forsaken in forum Chatterbox
    Replies: 1
    Last Post: 16.01.2013, 11:37
  2. I leave Campers Clan
    By HeLLspAWn in forum Campers General Discussion
    Replies: 37
    Last Post: 16.01.2013, 01:32
  3. I leave the KoA Clan
    By Resistance in forum General Discussion
    Replies: 29
    Last Post: 03.06.2007, 16:19
  4. Sry KOA, we leave clan.
    By Gothiko in forum General Discussion
    Replies: 32
    Last Post: 10.04.2007, 10:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •