Welcome to the GameZone24.net Forums - Serious Sam.
Page 4750 of 4759 FirstFirst ... 3750425046504700474047484749475047514752 ... LastLast
Results 71,236 to 71,250 of 71382

Thread: Polski Czat

  1. #71236
    Mocarny dyniotrzep
    Join Date
    September 2008
    Location
    Gostynin
    Posts
    25,231

    Downloads:Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Duke Nukem View Post
    problemkiem jest ze wszystko musi originalnie wygladac, ze ja Policja ci zatrzymnie to nie moga nic poznac OKROPNEGO, male przerubki to oni nie poznaja, ale jak w Golf 2 silnik z Golfa 4 Bedzie to nie bezie wesolo.

    Posumowanie : Ile bespiecznych HP z 1,6 idzie zrobic ?
    z wersji 60km 1.6 TD bezpiecznie będzie 170 koni ale musi być niski moment obrotowy. kwestią problematyczna jest grzanie tego silnika. ale takie na spokojnie 150-160 koni tylko trzeba mądrze moment obrotowy pociągnąć gdzieś tak żęby się kończył przy 6500-7000 rpm. zmienna geometria jak najbardziej na plus ale na WG też to uzyskam. w kamuflowaniu z wyglądu silnika jestem expertem. będzie 100% seria z wyglądu gdzie nie będzie wogóle seryjny.


    apropos twój seicento ma 300 koni i niecałe 6S do setki a mój golf ma 140 km obecnie i klepie 6 do setki. diesel power

    - - - Updated - - -


    1.6 TD 1V 60ps
    engine JR 700kkm.
    pump 1.6D JP without limiters + governor mod
    turbine Garrett T2 + MBC 1,5 bar boost
    Injectors 1.6 TD 155 bar with Mercedes 3.0 TD OM603 nozzles
    Gearbox 4S with 210mm clutch
    ------------
    Orginalnie 1.6 TD 1V
    założony słupek z JR z nalotem 700tyś km
    Pompa z 1.6 D JE ze zdjętymi ogranicznikami i zrobiony mocny governor mod
    Turbo Garrett T2 i dołożony zawór regulujący doładowanie i ustawiony na 1,5 bara.
    Wtryskiwacze z 1.6 TD ustawione na 155 bar z rozpylaczami od mercedesa 3.0TD
    Skrzynia ori 4S z sprzęgłem 210mm.
    W kolejce czeka Intercooler i będzie lepsze strojenie.
    Silnik nie był jeszcze hamowany.

    to jest ostatnie 1.6 TD jakie robiłem
    chłopak chciał to co z serii można wyciągnąć przyjechał do mnie 1V 60km które miało 40s do 100km/h i było w opłakanym stanie
    założyłem drugi silnik sprawny co ma 700kkm i ma się dobrze obecnie jeździ lepiej od 1.9 TDI 110km i zrobił również celice 1.8 VVTI 125km

    - - - Updated - - -

    jeżeli chcesz sam silnik możesz ode mnie kupić z gwarancją albo przywieźć do mnie auto i ja wszystko zrobię od podstaw lub jak wolisz kupić cały samochód ode mnie.

    - - - Updated - - -

    mam jeszcze Jette A2 Coupe 1.6 TD. Ale to jest rarytas bo nie miała żadnego wypadku przez tyle lat 1991 rocznik stan blacharki perełka. za samą kastę bez kół dawali mi ludzie ponad 4000zł

    Mam w dupie czy ktoś mnie lubi czy nie lubi...
    Mam w dupie swoje myślę swoje mówię...

  2. #71237

    Duki PM
    Mahjong Champion Shape Game Champion

    Join Date
    June 2003
    Location
    at Home
    Posts
    11,917

    Downloads: 103  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Havana View Post

    apropos twój seicento ma 300 koni i niecałe 6S do setki a mój golf ma 140 km obecnie i klepie 6 do setki. diesel power
    nie nie nie moj Słodki muj ma tylko 154 HP, on mial kiedys 300 HP, co ja slyszalem to firma "StreetKonzept" go z 300 HP tylko dla show go zrobila bo zarejestrowac tego u nas nie szlo, oni Porsche Mercedes itp tylko robia.
    Te 5,9 sec. to tylko na szerokich i zimowych oponach idzie zrobic, na letnich oponach 9-10 sec. bo nie chwyci aswaltu.

    1,5 Bar to troche wiele na originalnym Motor ? ale nie jestem Turbo expertem, ja mialem kiedys tylko Renault 5 Alpine Turbo i na 1,1 Bar zrobilem, to raz na gaz dalem i motor byl do dupy

    Co jestes z Zawodu ? robisze tez to zawodowo ?

    to wszystko sie fajnie slyszy co piszesz, bede myslec co i jak i czy wogule, musze z Bro pogadac.
    Daj mi na PM jakac cena z tym ze ja do ciebie przyjade i ty to szybko przebudujesz.
    Starego Passata Disla tez mozesz zrobic ?

  3. #71238
    Mocarny dyniotrzep
    Join Date
    September 2008
    Location
    Gostynin
    Posts
    25,231

    Downloads:Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Duke Nukem View Post
    nie nie nie moj Słodki muj ma tylko 154 HP, on mial kiedys 300 HP, co ja slyszalem to firma "StreetKonzept" go z 300 HP tylko dla show go zrobila bo zarejestrowac tego u nas nie szlo, oni Porsche Mercedes itp tylko robia.
    Te 5,9 sec. to tylko na szerokich i zimowych oponach idzie zrobic, na letnich oponach 9-10 sec. bo nie chwyci aswaltu.

    1,5 Bar to troche wiele na originalnym Motor ? ale nie jestem Turbo expertem, ja mialem kiedys tylko Renault 5 Alpine Turbo i na 1,1 Bar zrobilem, to raz na gaz dalem i motor byl do dupy

    Co jestes z Zawodu ? robisze tez to zawodowo ?

    to wszystko sie fajnie slyszy co piszesz, bede myslec co i jak i czy wogule, musze z Bro pogadac.
    Daj mi na PM jakac cena z tym ze ja do ciebie przyjade i ty to szybko przebudujesz.
    Starego Passata Disla tez mozesz zrobic ?
    Starego passata? Mówisz o B2? to moje marzenie!!!! Co do B2 można załadować 2.5 TDI R5 i tak podkoksić pod 300 koni.

    - - - Updated - - -

    z kasą to zależy co chcesz zrobić i co osiągnąć czy mam robić blacharkę szukać wnętrza i tak dalej. Zrobię wszystko od podstaw całe zawieszenie rozpórki cały gotowy projekt mogę odklepać jak i różne poszczególne tematy. ja ładuje po 2 bary.

    Ich bin Förster von beruf. Samochody stare to moja pasja i zajmuję się nimi w wolnym czasie. Skupuje stare i daje im drugie życie i ratuje je od złomowania.

    Mam w dupie czy ktoś mnie lubi czy nie lubi...
    Mam w dupie swoje myślę swoje mówię...

  4. #71239

    Duki PM
    Mahjong Champion Shape Game Champion

    Join Date
    June 2003
    Location
    at Home
    Posts
    11,917

    Downloads: 103  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Havana View Post
    Starego passata? Mówisz o B2? to moje marzenie!!!! Co do B2 można załadować 2.5 TDI R5 i tak podkoksić pod 300 koni.

    z kasą to zależy co chcesz zrobić i co osiągnąć czy mam robić blacharkę szukać wnętrza i tak dalej. .
    ma wszystko originalnie wygladac jak pisalem, te 170 HP, ja Passata albo Golfa to bym juz tu sobie kupil.
    Tak Passat B2 Coupe to ma byc

  5. #71240
    Mocarny dyniotrzep
    Join Date
    September 2008
    Location
    Gostynin
    Posts
    25,231

    Downloads:Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Duke Nukem View Post
    ma wszystko originalnie wygladac jak pisalem, te 170 HP, ja Passata albo Golfa to bym juz tu sobie kupil.
    Tak Passat B2 Coupe to ma byc
    Passat b2 coupe to już wogóle marzenie... Raz w życiu widziałem seledynowego b2 coupe w wersji GTD. ! pierdolony raz. miliony razy tam przejeżdżałem i nigdy go więcej nie zobaczyłem a byłem gotowy od ręki go kupić.


    Passat ma wzdłużny motor a golf poprzeczny. Z samym passatem i TD będzie problem bo nie ma miejsca na porządną chłodnicę i mocny tuning jest skazany na ugotowanie silnika. Passat b2 = Swap TDI

    w golfie łatwiej incognito tuning da radę się zrobić ale jest niuans że musi być zmieniona skrzynia na mocniejszą ale mało kto to rozpozna bo wybierak na cięgna zostanie zmieniony na linki. I sprawa intercoolera bez tego ani rusz i tylko GTD SB miał SMIC który chuja się nadawał a reszta TD go nie miała. Ja tam się nie pierdzielę i walę fmic przed chłodnicę ale skoro ma być 100% ori to trzeba kupić od razu werskę SB (jak coś znalazłbym taką) i intercooler będzie się nadawał na 1 depnięcie bo potem zaleje go ogniem

    Mam w dupie czy ktoś mnie lubi czy nie lubi...
    Mam w dupie swoje myślę swoje mówię...

  6. #71241

    Duki PM
    Mahjong Champion Shape Game Champion

    Join Date
    June 2003
    Location
    at Home
    Posts
    11,917

    Downloads: 103  Uploads: 0

    mialem juz Passata Coupe, auto jest nie do zdarcia. Byl to ale 1,8 Bezyniak z 90 HP
    Dla mnie jak to tylko Passat wchodzi w Rachunek bo potrzebuje wielkie Auto, Golf to zamaly dla mnie.
    Na Golfa to sprubuje Brata namuwic. Sam to bym Golfa wziol jak bym Seicento nie mial.

    Ale co ja widze prawie Passata b2 TD u nas nie idzie dostac
    niedawno jeszcze to za grosze to bylo pelno tego....LOL

    zobacze zarac jak z Golfem stoi u nas

  7. #71242
    Mocarny dyniotrzep
    Join Date
    September 2008
    Location
    Gostynin
    Posts
    25,231

    Downloads:Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Duke Nukem View Post
    mialem juz Passata Coupe, auto jest nie do zdarcia. Byl to ale 1,8 Bezyniak z 90 HP
    Dla mnie jak to tylko Passat wchodzi w Rachunek bo potrzebuje wielkie Auto, Golf to zamaly dla mnie.
    Na Golfa to sprubuje Brata namuwic. Sam to bym Golfa wziol jak bym Seicento nie mial.

    Ale co ja widze prawie Passata b2 TD u nas nie idzie dostac
    niedawno jeszcze to za grosze to bylo pelno tego....LOL

    zobacze zarac jak z Golfem stoi u nas

    podejmę się passata jak i golfa. coś się wymyśli gorzej w passacie będzie ze skrzynią bo zniszczę skrzynię przy 1 bucie.

    Jak zrobiłem pompę w swoim mk3 1.9 TD to skrzynia wyrzuciła synchronizatory

    Mam w dupie czy ktoś mnie lubi czy nie lubi...
    Mam w dupie swoje myślę swoje mówię...

  8. #71243
    Mocarny dyniotrzep
    Join Date
    September 2008
    Location
    Gostynin
    Posts
    25,231

    Downloads:Uploads: 0

    no i jak z tematem Duke?

    Mam w dupie czy ktoś mnie lubi czy nie lubi...
    Mam w dupie swoje myślę swoje mówię...

  9. #71244

    Duki PM
    Mahjong Champion Shape Game Champion

    Join Date
    June 2003
    Location
    at Home
    Posts
    11,917

    Downloads: 103  Uploads: 0

    Quote Originally Posted by Havana View Post
    no i jak z tematem Duke?
    narazie patsze i szukam czy jakis Passat albo Golf dobry i tani sie znajdzie, i miales mi jakas cena napisac.
    ale to wszystko jak ja gadalem tak optionalnie, Samochoduw mam pelno i jak by sie jakis sprzedal to wtedy by to bylo
    interesujonce.
    Na jednego Lotusa mam klijenta ale on ostatnio malo gada o kupnie, moze jutro go bede widzial.
    A Golf to dla Brata jak i by, ja tylko Passat jak i by........ceny daj na PM.
    to nawet tu moge z ludzmi pogadac jak bedzie to interessant

  10. #71245
    Elite Member
    Join Date
    March 2008
    Location
    Kalisz
    Posts
    2,942

    Downloads:Uploads: 0

    Siemanko


    .:-'~'*-{-_FIGONA_-}-*'~'-:.====>Shoot3r

  11. #71246
    MobbingZone24 Elite

    Join Date
    September 2009
    Location
    Poland
    Posts
    1,340

    Downloads: 34  Uploads: 0

    yooo

  12. #71247
    Posuwam odkurzacz
    Join Date
    September 2008
    Location
    Jaworzno
    Posts
    7,239

    Downloads: 10  Uploads: 0

    yoyoyoy
    Yesterday on gamezone was haxed my account by Wrubcio
    ~ I am a God ~

  13. #71248
    Posuwam odkurzacz
    Join Date
    September 2008
    Location
    Jaworzno
    Posts
    7,239

    Downloads: 10  Uploads: 0

    odświeżyłem swój temat z designem po 5 latach xD
    Yesterday on gamezone was haxed my account by Wrubcio
    ~ I am a God ~

  14. #71249
    MobbingZone24 Elite

    Join Date
    September 2009
    Location
    Poland
    Posts
    1,340

    Downloads: 34  Uploads: 0

    O chuj, kogo ja widzę

  15. #71250
    Posuwam odkurzacz
    Join Date
    September 2008
    Location
    Jaworzno
    Posts
    7,239

    Downloads: 10  Uploads: 0

    czemu masz różowy nick? xD
    Yesterday on gamezone was haxed my account by Wrubcio
    ~ I am a God ~

 

 
Page 4750 of 4759 FirstFirst ... 3750425046504700474047484749475047514752 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •