Welcome to the GameZone24.net Forums - Serious Sam.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 81 of 81

Thread: Match

  1. #76
    Elite Member
    Join Date
    April 2004
    Posts
    2,613

    Downloads:Uploads: 0

    Stifler - Człowiek forum, lubi spamować dużo, nie gra już SS, może raz na rok. Nocą woli gruszenie niż granie.
    Ja tez wole gruszyc On se pewnie gruszy przy alexis albo eee mmm hmmm kurwa no zzara zzara no ja nie pamietma a moze hmm Dobra niewazne...

  2. #77
    Veteran Member
    Join Date
    April 2004
    Posts
    1,201

    Downloads:Uploads: 0

    Originally posted by JayChyl@Oct 2 2004, 07:52 PM
    Chciałem prawie to samo co duke powiedzieć. Dodam jeszcze że Campers to nie tylko klan gry SSSE. Ja także gram UT2003 i NFSU a niedługo SS2. I klan nie opiera się jedynie na grze, tak jak duke powiedział klan służy także do innych rzeczy.

    Pokolei.
    Katowice - Gra raz na miesiąc. Bardzo wkurwiający i mój najlepszy kumpel/wróg tym samym.
    Stifler - Człowiek forum, lubi spamować dużo, nie gra już SS, może raz na rok. Nocą woli gruszenie niż granie.
    Chyliniak - Jako jedyny przetrwał w SS i dalej w niego napierdala. Robi każdemu ownage i jebie wszystkich. Aktywny na forum jak hujem strzelił
    Duke Nukem - Gra raz na miesiąc albo już wcale nie gra nie wiem, płaci za wszystko.
    IvaN - Tego to gdzieś kurwa wcieło, pewnie pogryzły go słonie.
    Dale - Chłopak siedzi na MSN całymi dniami. Ale ni huja nie gra, tak jak by go u nas nie było (To samo sie ivana tyczy).
    Omega - Kozaczek, ale i tak prawie ze nie gra.
    Titanium - The boss of 1.07. Dużo aktywny w Campers private.
    Mr Sneaky - Dawno go nie widziałem. Chłopak rzadko gra. Rzadkie jest też jego gówno po spożyciu alkocholu z tego co słyszałem.
    Dj Allen - Lubi Djowac na kompie. Siedzi na MSN ale ni huja kurwa łajza zajebana nie gra.
    Asian Invasian - Troche wkuriwający zawsze dostawał odemnie ownage do minusa (tak jak wszyscy inni tutaj zgromadzeni)
    Fakie - Bardziej jak **** You, ale tez gosc ledwo co sie do nas dostał. No nic, mało go widze ale huj, ważne że zyje.

    No i tak ma być.
    [snapback]131077[/snapback]
    Chyl ty to masz kurwa talent pisarski.Może jakąś telenowele sklecisz...? Dawno się tak nie uśmiałem....
    :claphands: :claphands: :claphands: :claphands:

  3. #78
    Administrator
    Join Date
    June 2003
    Location
    Finland
    Posts
    53,362

    Downloads:Uploads: 0

    Hey what are you guys talking about? My name is mentioned.
    Stifmeister -)Campers(-





    "Empty-net goals are for homos."
    ~ Al Iafrate

  4. #79
    |Limited Edition|
    Join Date
    December 2003
    Posts
    21,161

    Downloads:Uploads: 0

    Originally posted by JayChyl@Oct 2 2004, 07:52 PM
    Chciałem prawie to samo co duke powiedzieć. Dodam jeszcze że Campers to nie tylko klan gry SSSE. Ja także gram UT2003 i NFSU a niedługo SS2. I klan nie opiera się jedynie na grze, tak jak duke powiedział klan służy także do innych rzeczy.

    Pokolei.
    Katowice - Gra raz na miesiąc. Bardzo wkurwiający i mój najlepszy kumpel/wróg tym samym.
    Stifler - Człowiek forum, lubi spamować dużo, nie gra już SS, może raz na rok. Nocą woli gruszenie niż granie.
    Chyliniak - Jako jedyny przetrwał w SS i dalej w niego napierdala. Robi każdemu ownage i jebie wszystkich. Aktywny na forum jak hujem strzelił
    Duke Nukem - Gra raz na miesiąc albo już wcale nie gra nie wiem, płaci za wszystko.
    IvaN - Tego to gdzieś kurwa wcieło, pewnie pogryzły go słonie.
    Dale - Chłopak siedzi na MSN całymi dniami. Ale ni huja nie gra, tak jak by go u nas nie było (To samo sie ivana tyczy).
    Omega - Kozaczek, ale i tak prawie ze nie gra.
    Titanium - The boss of 1.07. Dużo aktywny w Campers private.
    Mr Sneaky - Dawno go nie widziałem. Chłopak rzadko gra. Rzadkie jest też jego gówno po spożyciu alkocholu z tego co słyszałem.
    Dj Allen - Lubi Djowac na kompie. Siedzi na MSN ale ni huja kurwa łajza zajebana nie gra.
    Asian Invasian - Troche wkuriwający zawsze dostawał odemnie ownage do minusa (tak jak wszyscy inni tutaj zgromadzeni)
    Fakie - Bardziej jak **** You, ale tez gosc ledwo co sie do nas dostał. No nic, mało go widze ale huj, ważne że zyje.

    No i tak ma być.
    [snapback]131077[/snapback]
    ale zaczekajcie!!!
    ja domyslany bylem ze znacznie wiencej ludzy w -)Campers(- gralo!!!
    Ja wiem ze titanium y Asian Invasian gralo kazdy dzien!
    Omega ja widzialem dluzo w 1.05 z perfect score
    ale Duke Nukem gra ale aliases. Ja mysla ze dluzo Campers gra na aliases bo ty nie pozwoliys zieby oni nie wygrali jak ozywalo -)Campers(- tag.
    Ja wiem ze kazdy Campers member (no, ja nie wiem tak bardzo o FakiE), jest bardzo dobry Sam player.
    Ale, tes jest dosc trudno zieby wygrac kado gre. Specialnie jak sie pszychodzy late do gry.
    Jas tylko mowie ze dluzo Campers jesce gra y ten tournament moze byc!
    Ja bardzo lubie ciebie Chyl y caly Campers clan y ja chce zobacyc dluzo Campers jak ja gram

  5. #80
    Veteran Member
    Join Date
    May 2004
    Posts
    1,373

    Downloads:Uploads: 0

    translator please


  6. #81
    Administrator
    Join Date
    June 2003
    Location
    Finland
    Posts
    53,362

    Downloads:Uploads: 0

    Originally posted by Blaze@Oct 17 2004, 07:53 PM
    translator please
    [snapback]135482[/snapback]
    Stifmeister -)Campers(-





    "Empty-net goals are for homos."
    ~ Al Iafrate

 

 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. FUN match today -.-
    By Finnish Guy in forum War Zone™
    Replies: 18
    Last Post: 03.05.2006, 19:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •